G E C E R T I F I C E E R D E  P E R I N A T A A L  C O U N S E L O R S  B E L G I E 

A N T W E R P E N 

Kaatje Van Hemelrijk, psycholoog materniteit AZ Klina/psychotherapeut Kontich, kaatje@draag-kracht.be, www.draag-kracht.be, 0478 82 48 33 

Silvie Vermeulen, psychologisch consulent/spelcounselor Westerlo, silvie@hetsleutelbloempje.ne, www.hetsleutelbloempje.be, 0468 18 58 47

Katelijne Duron, mamacoach Hofstade, katelijne@mamaboost.be, www.mamaboost.be, 0473 65 47 77 

Kirsten Elen, pedagoog/medewerker Fara vzw Heverlee, kirtsen.elen@hotmail.com, 0495 35 65 32

Inge Van Gorp, kinesitherapeut/coach/zelfst. vroedvrouw Borsbeek, www.blauwemaan.be, 048760 15 27

Kristien Sommer, gezinsbegeleider Jeugdzorg Emmaus Antwerpen/coach Edegem, 0485 74 29 25

Charlotte Brouwers, gezinsbegeleidster/mamacoach Halle Zoersel, charlottebrouwers@rocketmail0com, 0495532471

Tanja Janssens, gezinsbegeleider/psychotherapeut Berchem, tanja.janssens57@telenet.be

Charlotte Reniers, pediatrisch verpleegkundige Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen, charlotte.reniers@telenet.be

Goedele Sel, verpleegkundige Revarte Wilrijk/zelfst. vroedvrouw Hove, 0485 48 06 03

Julie Piedfort, vroedvrouw/seksuoloog Mechelen, julie_piedfort@hotmail.com

Karen Wezenbeek, vroedvrouw Kapellen, www.devroedvrouwerij.be

Elke Verschueren, vroedvrouw, www.devroedvrouwerij.be, 0499348670

Griet Vercammen, vroedvrouw/lactatiekundige, www.vroedvrouwendekraal.be, 0498 59 18 20

Els Joris, vroedvrouw Duffel, www.elsjoris.be, 0496 32 02 97

Linde van Haren Noman, vroedvrouw groepspraktijk OM+ Balen-Olmen, 0497 46 44 73

Rivalda Janssen, vroedvrouw Oud-Turnhout, rivaldajanssen@hotmail.com, 0477 24 61 86

Mimi Krijnen, vroedvrouw Kind en Gezin Oostmalle, 0486 02 48 31

Kathryn Mill, vroedvrouw Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen, kathrynmill@hotmail.com

Nathalie Vercraeye, vroedvrouw Middelheim Wilrijk, 09 280 33 74

Bieke Blondé, vroedvrouw GZA Sint-Vincentius Antwerpen, 0494 61 00 82

Karen Schillemans, vroedvrouw Jan Palfijn Merksem, 0475 93 37 77

Demi Sprangers, vroedvrouw GZA Sint-Augustinus Wilrijk, 03 443 35 39

Caroline Celis, vroedvrouw Heilig Hartziekenhuis Lier, 0479 37 57 27

Anne De Bruyn, vroedvrouw AZ Rivierenland Bornem, anne.de.bruyn@azr.be

Karien Cloet, vroedvrouw (niet-actief), 0478 46 55 33

Mia Massaer, kwaliteitscoördinator moeder-kind zorg GZA/vroedvrouw (niet-actief), 0476 60 48 38

Els Coppens, perinatale counselor La Madrugada Deurne/palliatief netwerker Coda Wuustwezel/vroedvrouw (niet-actief), 0478 79 65 27


O O S T - V L A A N D E R E N

MIhaela Topai, psycholoog Wondelgem, info@oohmamatoch.be, www.oohmamatoch.be, 0468 29 35 27

Inge Allegaert, coach Maarkedal, www.ingeallegaert.be, 0476 73 79 96

Ellen Sergeant, coach Overmere, www.debabykangoeroe.be, info@debabykangoeroe.be, 0477 93 35 73

Nele De Deurwaerder, systeemtherapeut Sint-NIklaas, dedeurwaerdern@gmail.com

Tineke Merckx, pediatrisch verpleegkundige/coach Neo Nest Balegem, merckxtineke@gmail.com, www.neonest.be, 0478 40 97 40 

 

W E S T - V L A A N D E R E N

Ilke Corneillie, psycholoog-psychotherapeut Roeselare, info@psychotheek.be, 0496 22 22 12

Daisy Dequidt, psycholoog Ruiselede, daisy.dequidt@telenet.be, 0476 56 66 75 

Charlot Crombez, coach Hertsberge, www.groepspraktijkvitale.be, 0472 43 46 28

Isabelle Cornelis, gezinsbegeleider CIG Ten Anker Oostende, 0486 23 06 47

Tessa Gnucci, verlies- en rouwconsulent voor mama's Knokke-Heist, gnucci.tessa@telenet.be, 0478 67 42 80

Evelyne Heyerick, vroedvrouw/kinderwensconsulent Kortemark, evelyne@dewondersprong.be, www.wondersprong.be, 0478 25 86 08


V L A A M S - B R A B A N T

Loes Ubachs, psycholoog Kaggevinne, loesubachs@hotmail.com

Liesbeth De Feyter, perinataal kinesist, info@mamasfit.be, www.mamasfit.be

Carmen Wille, psychiatrisch verpleegkundige/casemanager MCT Pharos OLV Asse, carmen@florence-ggz.be, www.florence-ggz.be

Hilde Daelman, vroedvrouw/verpleegkundige pediatrie & neonatologie Imeldaziekenhuis Bertem, 0497 17 81 27



B R U S S E L

Ester Drabs, psycholoog Dilbeek, 0474 92 23 14

Veronique Destereau, vroedvrouw/psycholoog Sint-Pieters-Leeuw, 0472 73 59 81

Klara Reumens, vroedvrouw Brussel, info@mombxl.com, www.mombxl.com, 0496 91 24 38

Els Colpaert, vroedvrouw Sint-Jan Brussel, 0471 38 13 97

Wendy Donckels, vroedvrouw Sint-Jan Brussel, wdonckels@gmail.com



L I M B U R G 

Lien Sevens, psycholoog Peer, www.liensevens.be, 0468 05 46 20 

Bojoura Schouten, kinderpsycholoog Diepenbeek, ontwi@hotmail.com, 0470 23 16 94

Sofie Naulaerts, sociaal verpleegkundige AZ Dimpna, 04798 41 16 89

Kelly Muytjens, vroedvrouw/seksuoloog Mariaziekenhuis Noord-Limburg/psychotherapeut Lanaken, www.kellymuytjens.be, 0477 33 91 44

Gioia Ciardiello, vroedvrouw Alken, goia.ciardiello@icloud.com, 0472 34 40 89

 G E C E R T I F I C E E R D E  P E R I N A T A A L  C O U N S E L O R S  N E D E R L A N D 

U T R E C H T

Anne-Marleen Meulink, counselor Utrecht, 0031 638 12 89 01, www.postpartumsteun.nl


G E L D E R L A N D

Ellis Mecking, verpleegkundige, ellis.mecking05@outlook.com, 0031 612 81 23 49


N O O R D - B R A B A N T

Marleen Van Zon, maatschappelijk werker Valkenswaard, welkom@marleenvanzon.nl, www.marleenvanzon.nl


N O O R D - H O L L A N D

Jitske Arts, coach Amstelveen, 0031 641 80 87 47


Z U I D - H O L L A N D

Evelien Van Altena-Van Kampen, verlies-en rouwtherapeut, evanaltena@ziggo.nl

Eliane Coutinho, verloskundige/coach Rotterdam, www.meacoaching.nl, 0031 647 30 38 09,